طراحی پست اینستاگرام

انواع پست اینستاگرام
طراجی پست اسلایدی
طراحی پست اینستاگرام تک اسلاید
سفارشم چند روز آماده میشه ؟

پس از ثبت سفارش طی یک الی سه روز کاری سفارش شما آماده و تقدیم حضورتون میشه.

منظور از روز کاری چیه ؟

روزهای تعطیل رسمی و پنجشنبه ها جز روزهای کاری حساب نمیشن . برای مثال اگر سفارش خودتون رو روز پنجشنبه ثبت کنید . اولین روز کاری میشه شنبه و نهایتا تا دوشنبه سفارش شما آماده میشه. البته اگر برای روز تعطیل نیاز به طرحتون داشته باشید امکان آماده سازی هست . برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی در تماس باشید.

پس از طراحی فایل رو چگونه در اختیارم قرار میدید؟

پس از طراحی کامل طرح ؛ میتونید طرح رو از طریق پنل کاربری دانلود کنید . همچنین طرح به ایمیل یا شماره واتساپ هم در صورت تمایل ارسال میشه .

اگر از طرح خوشم نیومد چی ؟

قطعا طراحان سعی می کنند یک طرح متناسب با خواسته و سلیقه شما طراحی کند . در صورتی که از طرح خوشتون نیاد تا حد معقولی امکان ایجاد تغییرات هست تا به چیزی که می خواید نزدیک بشه.

فایل لایه باز رو بهم ارسال می کنید ؟

خیر . یکی از قوانین و عرف های جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل حفظ مسئولیت سوء استفاده احتمالی از طرح برای طراح اثر هست . ممنون که به حق طراح ارزش قائل هستید. اما در صورتی که واقعا نیاز به طرح لایه باز داشته باشید با پرداخت 50% هزینه قابل ارائه خواهد بود.

چجوری متوجه شم که سفارش تو چه مرحله ای قرار داره ؟

از طریق پنل کاربری خودتون میتونید لحظه به لحظه از مراحل سفارشتون با خبر بشید. همچنین اگر سوالی در این رابطه داشتید می تونید با پشتیبانی تماس برقرار کنید.

نیاز به طراحی استوری ، کاور ، ویدیو پست و ... دارم

اگر نیاز به طراحی استوری ، کاور ، ویدیو پست و … دارید می تونید از سایر خدمات ieomidi استفاده کنید . کلیه خدمات شبکه های اجتماعی توسط ما ارائه میشه .

چطور توضیحات لازم رو ارسال کنم ؟

در هنگام سفارش میتونید کلیه توضیحات لازم رو ارسال بفرمایید . همچنین حدالقمدور از تماس تلفنی خودداری فرمایید.

می خواهم توضیحات خود را بصورت تلفنی ارائه دهم ؟

با توجه به مکانیزم ثبت سفارش ؛ تنها ارسالات متنی شما هنگام طراحی مورد بررسی قرار میگیرد. از سوی دیگر هنگام تماس تلفنی امکان دارد نکاتی جا بیوفتد و یا در ذهن طراح نماند . به همین دلیل تنها و تنها توضیحات خود را در قالب متن ارسال بفرمایید در هنگام طراحی بتوان به آن رجوع کرد . 

فرمت فایلی تحویلی چه خواهد بود ؟

فایل با نهایت کیفیت و در فرمت های مختلف بصورت لایه بسته خدمتتان ارائه خواهد شد .

اگر سفارش طراحی تم/قالب اینستاگرام دهم فایل لایه باز را تحویل میدهید؟

بله ؛ اگر ثبت سفارش شما از نوع طراحی تم / قالب باشد فایل لایه باز بصورت PSD و هم PNG جهت ادیت در رایانه و موبایل ارائه خواهد شد .

تا چه مدت می توانم فایل را از پنل کاربریم دریافت کنم ؟

پس از ارسال فایل نهایی ؛ فایل شما نهایتا تا یک ماه بر روی سرور ieomidi جهت دانلود شما قرار خواهد گرفت . در طی این یک ماه میتوانید در هر زمان به پنل کاربری مراجعه کرده و فایل را دانلود نمایید.

نیاز به طراحی فوری دارم ، چه باید کرد ؟

در صورتی که نیاز به طراحی فوری دارید می توانید هنگام سفارش آنرا ذکر کنید . طراحی های فوری طی 3 الی 24 ساعت تکمیل و خدمتتون ارسال میشه . برای ثبت درخواست طراحی فوری نیاز به پرداخت 25% هزینه بیشتر خواهد بود.

جواب سوالم رو پیدا نکردم ...

در واتساپ به پشتیبانی پیام ارسال کنید و سوال خودتون رو ازمون بپرسید . سریعا پاسخگوی شما خواهیم بود.