جایگزین کردن رایگان به جای 0 تومان در ووکامرس

جایگزین کردن رایگان به جای 0 تومان در ووکامرس

جایگزین کردن رایگان به جای 0 تومان در ووکامرس

دیدین وقتی میاید تو ووکامرس یه محصول رایگان درج کنید چی میشه؟ اول میاید قیمت رو خالی بزارید که در اون صورت مینویسه ناموجود یا تماس بگیرید و از این حرفا! اگر هم قیمت رو وارد کنید 0 میاد می نویسه 0 تومان یا صفر تومان 😐 خب افزونه عاقل 0 تومان با رایگان چه فرقی داره که گیر دادی بنویسی 0 تومان؟ تو این پست میخوام یه اموزشی بدم که بدون استفاده از افزونه 0 تومان رو تبدیل به رایگان یا هر متنی که عشقتونه تبدیل کنید. با من همراه باشید.

قبل از عمل درج رایگان به جای صفر تومان در ووکامرس

قبل از عمل با چنین صحنه ای مواجه میشید. یعنی قیمت رو میزنید صفر به امید اینکه بزنه رایگان و این حرفا اما ای دل غافل که زده 0 تومان؛ این بده واقعا. ضایع است یکم. بهتره که وقتی یه محصولی رایگانه و قرار نیست وجهی بابتش دریافت بشه بزنه رایگان یا هدیه یا از این چیزای جذاب جای صفر تومان. صفر تومان یکم گنگ میزنه.

درج رایگان به جای صفر تومان در ووکامرس

 

درج قیمت رایگان با فانکشن قالب در ووکامرس

برای اینکه این 0 تومان رو تبدیل به رایگان یا هر متن دلخواه دیگه ای که دوست دارید بکنید کافیه که کد زیر رو تو بخش فانکشن قالب قرار بدید. حالا این فایل فانکشن کجاست که بخوایید این کد رو درج کنید؟ خیلی ساده است. اول باید برید پیشخوان – پوسته – ویرایشگر قالب – اونجا از بخش سمت چپ function.php رو پیدا کنید و بزنید روش؛ بعد هم کد زیر رو انتهای کدها وارد کنید. اگر هم خالی از کد بود هم که هیچ دیگه همون اولا کد رو درج کنید. به جای رایگان هر چیزی بنویسید به جای 0 تومان نمایش میده!

/* WooCommerce: Free Products */
add_filter( 'woocommerce_get_price_html', 'ieomidi_price_zero', 100, 2 );

function ieomidi_price_zero( $price, $product ){

if ( '0' === $product->get_price()  ) {
$price = 'رایگان';
}
return $price;
}

 

بعد از عمل

درج عبارت دلخواه به جای صفر تومان در ووکامرس

به همین راحتی ، بدون افزونه و با استفاده از فانکشن قالب تونستیم عبارت دلخواه جای 0 تومان ووکامرس درج کنیم! ممنونم که تا انتهای این آموزش همراه من بودی. اگر به یادگیری علاقه داری میتونی سایر مقالات و اموزش های ieomidi.com رو هم مشاهده کنی!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پنج =