محدودیت های کامنت ، لایک و فالو اینستاگرام در سال 2020

محدودیت های کامنت ، لایک و فالو اینستاگرام در سال 2020

محدودیت های کامنت ، لایک و فالو اینستاگرام در سال 2020

محدودیت های کامنت ، لایک و فالو اینستاگرام در سال 2020 ؛ تو این پست می خوایم به محدودیت هایی که اینستاگرام برای ارسال نظر ، لایک پست ها و فالو کردن در نظر گرفته بپردازیم . با دونستن این محدودیت ها می تونید اکشن بلاک شدن اکانت خودتون رو به حداقل برسونید . اول از همه این نکته رو بگم که هیچ یک از اعداد دقیق دقیق ذکر نشده اند و تقریبی هستند . مقدار دقیق این اعداد رو هیشکی نمی دونه این مقدارها بر اساس تجربه کاربران مختلف جمع آوری شده و بدست اومده . پس اگر میخواید با محدودیت کامنت ، لایک و فالو اینستاگرام در سال 2020 آشنا بشید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

محدودیت فالو اینستاگرام

شما تو اینستاگرام کلا میتونید 7500 نفر رو فالو کنید . اگر به 7500 فالوینگ برسید و به فالو هم ادامه بدید پیامی مبنی بر اینکه دیگه بسه و اگر به کارتون ادامه بدید اکشن بلاک میشید دریافت می کنید ! از طرف دیگه کلا تو یک ساعت می تونید 60 نفر رو فالو کنید . در طول روز هم مقدار فالو کردن نباید بیشتر از 200 نفر بشه ! اگر پشت سر هم و بصورت رگبار شروع به فالو کردن کنید امکان اکشن بلاک شدن اکانت شما خیلی بالاست . پس سعی کنید در ساعت حدود 30 الی 40 نفر رو بیشتر فالو نکنید و تعداد فالو های روزانه اتون هم به بیش از 150 تا نرسه تا خیالتون از اکشن بلاک و محدود شدن اکانتتون راحت باشه !

محدودیت های کامنت ، لایک و فالو اینستاگرام

محدودیت لایک اینستاگرام

تو یک ساعت بیشتر از 350 پست رو نمی تونید لایک کنید . اگر این مقدار بیشتر بشه مشخص میشه که شما اصلا پست هارو نمی خونید و فقط الکی دارید لایک می کنید . اینستاگرام هم این رفتار قشنگ شما رو اسپم تشخیص میده و فکر می کنه ربات هستید . در نتیجه برای مدتی شما رو اکشن بلاک می کنه تا نتونید به این فعالیت خودتون ادامه بدید . معمولا وقتی برای اولین بار اکشن بلاک میشید ؛ این محدودیت برای شما 24 ساعت طول میکشه و نمی تونید فعالیت خاصی انجام بدید اما اگر بعد اکشن بلاک اول دوباره به زیاده روی های خودتون ادامه بدید ، سری دوم امکان داره تا یک هفته اکشن بلاک بشید!

همچنین یک محدودیت روزانه برای لایک پست ها تو اینستاگرام هم در نظر گرفته شده ، برای مثال محدودیت لایک تو یک روز کلا 700 تاست ، یعنی تو کل یک روز میتونید 700 پست رو لایک کنید . اگر بیشتر از این تعداد بشه خطر اکشن بلاک در کمین اکانت شما خواهد بود.

محدودیت کامنت اینستاگرام

کامنت هم مثل لایک و فالو یه سری محدودیت داره که باید اونهارو رعایت کنید . سعی کنید تو یک ساعت کمتر از 50 کامنت رو روی پست های مختلف قرار بدید ، همچنین سعی کنید از ارسال کامنت های پشت سر هم و مشابه هم خودداری کنید . برای مثال زیر ده پست ننویسید ( عالی بود ) و از یک متن ثابت برای کامنت ها استفاده نکنید . واقعا سعی کنید که یک تعامل خوب داشته باشید و کامنت معنی دار و درست و حسابی بزارید! همچنین حواستون باشه که در کنار محدودیت ساعتی یک محدودیت روزانه هم هست .  محدودیت روزانه کامنت در طول روز هم 180 تاست . سعی کنید که کمتر از این مقدار کامنت زیر پست ها طی یک روز بزارید تا احتمال اکشن بلاکی شما کمتر و کمتر بشه !

 

محدودیت های کامنت ، لایک و فالو اینستاگرام در سال 2020

از اینکه تا انتهای این مقاله هم ، همراه ما بودید سپاسگزارم ؛ نکته قابل ذکر هم اینکه در کنار محدودیت های کامنت ، لایک و فالو ؛ محدودیت های دیگه ای هم اینستاگرام داره که مفصل اونهارو هم بررسی میکنیم . البته مهم ترین دلایلی که رعایت نکردن و زیاده روی کردن توش موجب اکشن بلاکی میشه رو تو این پست گفتیم . همچنین شما می تونید با فالو کردن پیج اینستاگرام ما ، از اخرین مقالات و آموزش های ما هم با خبر باشید .

چگونه محدودیت اینستاگرام را برداریمچگونه محدودیت فالو اینستاگرام را برداریمدلیل محدودیت لایک اینستاگرامرفع محدودیت فالو اینستاگرامرفع محدودیت کامنت اینستاگرامرفع محدودیت کامنت در اینستاگرامرفع محدودیت لایک اینستارفع محدودیت لایک اینستاگرامرفع محدودیت لایک در اینستاگرامرفع مشکل محدودیت فالو اینستاگرامعلت محدودیت کامنت در اینستاگراممحدودیت استوری اینستاگراممحدودیت اینستاگراممحدودیت اینستاگرام برای آنفالومحدودیت تعداد کامنت اینستاگراممحدودیت تعداد کامنت در اینستاگراممحدودیت تعداد لایک اینستاگراممحدودیت زمانی فالو اینستاگراممحدودیت فالو اینستامحدودیت فالو اینستاگرام در روزمحدودیت فالو در اینستامحدودیت فالو روزانه اینستاگراممحدودیت کامنت اینستاگراممحدودیت کامنت گذاشتن در اینستاگراممحدودیت لایک اینستامحدودیت لایک اینستاگراممحدودیت لایک در اینستامحدودیت لایک و کامنت در اینستاگراممحدودیت های اینستاگرام 2020محدودیت های اینستاگرام چیستمحدودیت های فالو اینستامحدودیت های کامنت در اینستاگراممحدودیت های لایک اینستاگراممحدودیتهای اینستاگراممشکل محدودیت فالو اینستاگرام
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.